1. Kwiaciarnia Internetowa tokwiaty.pl prowadzona jest przez firmę Przedsiębiorstwo Wierzbowski, Tomasz Wierzbowski z siedzibą: 87-100 Toruń ul.Grudziądzka 71a/3, 87-100 Toruń, numer regon: 871664263

  Firma jest płatnikiem VAT – nr NIP 956-138-98-27

  Zamówienia, kwiaciarni internetowej realizowane są przez Przedsiębiorstwo Wierzbowski w kwiaciarni mieszczącym się : 87-100 Toruń ul.Ugory 4, prowadzone pod nazwą Pracownia Florystyczna.

   

 2. Kwiaciarnia Internetowa tokwiaty.pl prowadzi sprzedaż kwiatów i upominków. Zamówienia można składać przez sklep internetowy tokwiaty.pl lub pod numerem telefonu 501-706-801

   

 3. Wszystkie zdjęcia i opisy produktów są własnością Kwiaciarni Internetowej tokwiaty.pl

   

 4. Wszystkie ceny na stronie są cenami brutto. Do ceny kwiatów doliczana jaest osobna opłata za transport.

   

 5. Wszystkie doręczane produkty są towarami wolnymi od wad.

   

 6. Zamówienie z odbiorem własnym w kwiaciarni Toruń ul.Ugory 4 zostanie zrealizowane jeśli zostało poprawnie złożone i potwierdzone przez kwiaciarnie. Zamówienie z dostawą pod wskazany adres, zostanie zrealizowane jeśli zostało poprawnie złożone, potwierdzone przez kwiaciarnie i opłacone.

   

 7. Anulowanie zamówienia lub zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie, lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia.

   

 8. Umowę sprzedaży zawiera się w języku polskim.

   

 9. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych – 3 doby, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza potwierdzenie odbioru kwiatów nie budzących zastrzeżeń co do jakości i świeżości.

   

 10. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone, po okazaniu kwiatów ,w kwiaciarni 87-100 Toruń ul.Ugory 4, w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Reklamacje innych towarów w ciągu 7 dni od daty doręczenia.

   

 11. Reklamacje dotyczące opóźnienia w doręczeniu kwiatów i upominków lub braku doręczenia, muszą zostać zgłoszone do Kwiaciarni Internetowej tokwiaty.pl - telefonicznie, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia.

   

 12. Kwiaciarnia Internetowa tokwiaty.pl zapewnia doręczenie kwiatów zgodnie ze wskazanym terminem realizacji. Kwiacaicrnia zastrzega sobie możliwość opóźnienia w terminie dostawy , nie większym niż 24 godz. Przyczyny opóźnienia muszą być uzasadnione, o czym zamawiający zostanie powiadomiony na podany adres e-mail, lub telefonicznie poprzez wiadomość SMS, na podany nr telefonu.

   

 13. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni. Przesyłka oczekuje w kwiaciarni Toruń ul.Ugory 4 na dostarczenie lub odbiór do 48 godzin. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarną w wyznaczonym terminie i przesyłka nie zostanie doręczona w określonym terminie, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana.

   

 14. Przedsiębiorstwo Wierzbowski, właściciel Kwiaciarni Internetowej tokwiaty.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany).

   

 15. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej twojekwiaty.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).

   

 16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

   

 17. Regulamin określa zasady zakupów w tokwiaty.pl. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.